Strona główna » Kosmetyka uszu

Przekłuwanie uszu w salonie kosmetycznym w Poznaniu – szybko i bezboleśnie

W salonie kosmetycznym w Poznaniu zajmujemy się przekłuwaniem uszu. Zabieg wykonują doświadczeni specjaliści, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Stosujemy metodę „pif-paf”, używając do tej czynności pistoletu. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu zabieg przebiega błyskawicznie i bezboleśnie. Zachowujemy wszystkie standardy higieny – dbamy o to, by sprzęt był każdorazowo dezynfekowany i sterylizowany. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby niepełnoletnie, jak i te, które osiemnaste urodziny już dawno mają za sobą. Kolczyki to piękna ozdoba, która znakomicie podkreśla urodę i dodaje nie tylko uroku, ale także pewności siebie. Jeśli marzysz o przekłuciu uszu, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie kosmetycznym. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub przez formularz on-line – szybko i wygodnie.

Jak wygląda przekłuwanie uszu?

Przekłucie uszu, zwłaszcza jeśli odbywa się pierwszy raz, może budzić pewne obawy. Zapewniamy jednak, że w naszym salonie kosmetycznym wszystko odbywa się w miłej atmosferze, a dyskomfort podczas samego zabiegu jest minimalny. W piercingu bardzo istotna jest stosowana technika oraz materiał, z którego wykonane są kolczyki zakładane bezpośrednio po zabiegu. Wykorzystywana przez nas metoda „pif-paf” pozwala znacząco ograniczyć ryzyko podrażnień, dolegliwości bólowych i infekcji. Płatek ucha przebijany jest specjalnym pistoletem. Następnie na ucho zakładane są wliczone w usługę nierdzewne kolczyki firmy Studex. Jest to biżuteria hipoalergiczna, którą bez obaw mogą nosić osoby uczulone na nikiel. W miejscu przekłucia może pojawić się lekka opuchlizna lub zaczerwienienie, które jednak ustąpią samoistnie, zwykle po upływie około 48 godzin. Ważne, by po przekłuciu ucha pamiętać o właściwej pielęgnacji. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci, co robić przez pierwsze tygodnie po zabiegu, by zmniejszyć ryzyko powikłań, nie dopuścić do zakażenia i przyspieszyć czas gojenia rany. Zaleca się np.:

  • regularne przemywanie miejsca przekłucia,
  • niezdejmowanie pierwszych kolczyków przed zagojeniem rany,
  • unikanie kontaktu rany z kosmetykami, np. lakierem do włosów.

Czy każdy może przekłuć uszy?

Przekłucie uszu to popularny i bezpieczny zabieg kosmetyczny. Ewentualne komplikacje, takie jak zakażenie rany czy wydłużony czas gojenia, zazwyczaj wynikają z niewłaściwej pielęgnacji. Istnieje jednak kilka istotnych przeciwwskazań. Są to takie schorzenia jak m.in.: hemofilia, białaczka, atopowe zapalenie skóry, HIV, WZW typu B i C oraz cukrzyca. Przekłuwania uszu nie zaleca się również kobietom w ciąży i karmiącym piersią, a także osobom ze skłonnością do bliznowaceń. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

002-graduate-student-avatar

Studenci -10%

001-old-couple

Emeryci -10%

Nazwa usługi

Cena w PLN

Przekłuwanie ucha z kolczykiem studex

1 sztuka

75

2 sztuki

129

Małżowina górna ucha z kolczykiem

99

Ściągnięcie kolczyków

15

odwiedź nasz salon w dniu swoich urodzin i zgarnij rabat 10% na wybrane przez siebie usługi, które oferujemy.
Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia

pierwsza wizyta w Salonie Be Beauty New Look objęta jest zawsze rabatem 10%. Przyjdź i wypróbuj – serdecznie zapraszamy!

002 graduate student avatar 300x300zniżka dla studentów 15% na strzyżenie, 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

zniżka dla emerytów 15% na strzyżenie, 10% na pozostałe usługi fryzjerskie i kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

rabat płatność gotówkąprzy płatności gotówką w salonie rabat 5%

* zniżki nie obejmują przedłużania i zagęszczania włosów

* ceny podane w PLN

Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Scroll to Top

Nowa lokalizacja!

Kupiec Poznański - Parter

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań