Strona główna » Wizaż

Wizaż Poznań

Profesjonalnie wykonany makijaż uwydatnia naturalne piękno, maskuje niedoskonałości i podkreśla osobowość kobiety. W naszym salonie w Poznaniu przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług wizażu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby każda klientka czuła się wyjątkowo i atrakcyjnie. Wykonujemy makijaż na każdą okazję. Nasza wizażystka zaproponuje Ci makijaż dzienny, który subtelnie podkreśli Twoje największe atuty. Jeśli szykujesz się na ważne wyjście, warto zdecydować się na makijaż wieczorowy, który jest wyrazistszy i ciemniejszy od dziennego. Przygotowujemy także makijaże ślubne. Podczas świadczenia usług wizażu wykorzystujemy profesjonalne zestawy produktów – używamy m.in. podkładów scenicznych MAKE – UP Atelier Paris.

Jak wybrać odpowiedni makijaż?

Przed wykonaniem makijażu kluczowy jest wybór odpowiednich kolorów – powinny pasować do Twojego typu urody. Jeśli masz jasną cerę i ciepły odcień włosów, możesz sięgnąć po odcienie brązu, złota czy beżu. Z kolei osoby o ciemnych włosach i porcelanowej cerze nie powinny obawiać się jaskrawych kolorów. Należy wziąć także pod uwagę typ skóry – w zależności od tego, czy jest sucha, tłusta, czy może ma skłonność do zaczerwień, odpowiednie będą inne kosmetyki. Makijaż powinien również pasować do Twojego stylu ubierania i osobowości. W zakres naszych usług wizażu wchodzi profesjonalne doradztwo. Do każdej klientki podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza wizażystka dobierze makijaż do Twoich potrzeb i oczekiwań. Podpowie, w czym będziesz najlepiej wyglądać, a jeśli masz już pomysł na konkretny make-up, zrobi wszystko, by spełnić Twoje marzenie. Zachęcamy również do skorzystania z innych usług naszego salonu – znakomitym dopełnieniem makijażu będzie profesjonalnie wykonany manicure.

002-graduate-student-avatar

Studenci -10%

001-old-couple

Emeryci -10%

Nazwa usługi

Cena w PLN

Makijaż dzienny

145

Makijaż wieczorowy

175

Makijaż ślubny

205

Makijaż próbny ślubny

185

Kępki rzęs

4

odwiedź nasz salon w dniu swoich urodzin i zgarnij rabat 10% na wybrane przez siebie usługi, które oferujemy.
Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia

pierwsza wizyta w Salonie Be Beauty New Look objęta jest zawsze rabatem 10%. Przyjdź i wypróbuj – serdecznie zapraszamy!

002 graduate student avatar 300x300zniżka dla studentów 15% na strzyżenie, 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

zniżka dla emerytów 15% na strzyżenie, 10% na pozostałe usługi fryzjerskie i kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

rabat płatność gotówkąprzy płatności gotówką w salonie rabat 5%

* zniżki nie obejmują przedłużania i zagęszczania włosów

* ceny podane w PLN

Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Scroll to Top

Nowa lokalizacja!

Kupiec Poznański - Parter

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań