Strona główna » Stylizacje okolicznościowe

Fryzury okolicznościowe – uczesania na wyjątkowe okazje

Uroczyste momenty wymagają szczególnej oprawy. Dotyczy to także, a może przede wszystkim, odpowiedniego wyglądu. Dlatego wiele pań decyduje się na wykonanie upięcia okolicznościowego w profesjonalnym salonie. Powierzając swoje włosy w ręce profesjonalistów masz pewność, że fryzura zostanie odpowiednio dobrana do kreacji, okoliczności i typu Twojej urody. Ponadto, styliści wykonają ją z największą precyzją i dbałością o każdy detal. Stylizacje okolicznościowe to specjalność salonu Be Beauty new look w Poznaniu. Upięcia, loki, sploty – wyczarujemy wszystko, czego sobie zamarzysz. Czeszemy na śluby, bale, studniówki, komunie i inne okazje. Pomagamy dobrać fryzury do kształtu twarzy, typów kreacji i rodzaju uroczystości.

Fryzura ślubna a fason sukni

Najczęstszym błędem jest niedopasowanie fryzury ślubnej do fasonu sukni. Przy jej wyborze należy wziąć bowiem pod uwagę ilość zdobień i rodzaj dekoltu danej kreacji. W pierwszym przypadku zasada jest prosta – im suknia ślubna jest mocniej zdobiona w koronki, kamienie czy diamenciki, tym fryzura powinna być delikatniejsza. Kwestia dekoltu jest nieco bardziej złożona. Wyróżniamy:
  • dekolt zabudowany zwykły lub ze stójką – włosy powinny być spięte tak, by fryzura ślubna nie zasłaniała sukni, co pozwoli optycznie wydłużyć szyję i nie wywoła efektu przytłoczenia,
  • dekolt w kształcie litery V – włosy mogą być luźno spięte lub rozpuszczone, przy tego typu dekolcie świetnie prezentują się włosy ułożone w delikatne loki lub fale,
  • dekolt otwarty (bez ramiączek) – w tym przypadku doskonały efekt dają miękkie fale lekko opadające na dekolt, alternatywą może być też proste upięcie z tyłu głowy, w którym włosy subtelnie przysłaniają odkryte plecy,
  • dekolt odsłaniający jedno ramię – tutaj świetnie sprawdzi się asymetryczna fryzura ślubna, włosy można spiąć, spleść lub ułożyć w loki bądź fale po przeciwnej stronie odsłoniętego ramienia.
Jeśli czeka Cię szczególna okazja i chcesz poczuć się naprawdę pięknie i wyjątkowo, zapraszamy do Be Beauty new look. Stworzymy dla Ciebie uczesanie, którym oczarujesz towarzystwo. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów kosmetycznych, które sprawią, że Twoja skóra będzie promienna i świeża. Jeśli potrzebujesz porady, na jaką usługę się zdecydować, nasze specjalistki są do Twojej dyspozycji.
001-old-couple

Emeryci -15%

Nazwa usługi

Cena w PLN za włosy

krótkie / średnie / długie / b. długie

Stylizacje wieczorowe, upięcia

160 / 190 / 210 / 230

Loki, fale, karbowane

130 / 140 / 150 / 160

Sploty (warkocze)

50 / 80 / 100 / 120

Stylizacja ślubna

230

Stylizacja próbna ślubna

210

odwiedź nasz salon w dniu swoich urodzin i zgarnij rabat 10% na wybrane przez siebie usługi, które oferujemy.
Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia

pierwsza wizyta w Salonie Be Beauty New Look objęta jest zawsze rabatem 10%. Przyjdź i wypróbuj – serdecznie zapraszamy!

002 graduate student avatar 300x300zniżka dla studentów 15% na strzyżenie, 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

zniżka dla emerytów 15% na strzyżenie, 10% na pozostałe usługi fryzjerskie
i kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

rabat płatność gotówkąprzy płatności gotówką w salonie rabat 5%

* zniżki nie obejmują przedłużania i zagęszczania włosów

* ceny podane w PLN

Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Scroll to Top

Nowa lokalizacja!

Kupiec Poznański - Parter

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań