Strona główna » Stylizacja oczu

Stylizacja oczu Poznań

Dzięki odpowiedniej stylizacji oczu można podkreślić naturalne piękno i zatuszować ewentualne niedoskonałości. Ważne jednak, by uwzględnić typ urody oraz kondycję rzęs i brwi. W naszym salonie w Poznaniu przygotowaliśmy szeroki wachlarz profesjonalnych usług z zakresu stylizacji oczu. Wykonujemy zarówno podstawową, delikatną hennę, jak i hennę hd dla brwi (alternatywa makijażu permanentnego), a także przedłużamy rzęsy metodami uzależnionymi od oczekiwanego efektu. Polecamy również lifting, laminację oraz koloryzację rzęs. Nasi styliści podpowiedzą, który zabieg sprawi, że Twoje spojrzenie będzie zachwycało otoczenie.

Laminacja brwi

Laminacja brwi pozwala na trwałą zmianę kształtu i kierunku wzrostu włosów. Podczas zabiegu używany jest kwas tioglikolowy – pod jego wpływem otwiera się łuska włosa. W efekcie włoski stają się elastyczniejsze i możliwe jest ułożenie ich w określonej pozycji, którą zachowają przez minimum kilka następnych tygodni. Dzięki temu wykonanie makijażu jest o wiele łatwiejsze. Co więcej, po zabiegu brwi stają się gęstsze i bardziej lśniące. Warto zaznaczyć, że profesjonalnie wykonana laminacja brwi nie wpływa negatywnie ani na stan włosków, ani na skórę. Zaleca się ją zwłaszcza osobom o gęstych brwiach, które zmagają się z problemem niesfornych włosków. By uzyskać jeszcze piękniejszy efekt, zabieg laminacji brwi można połączyć z liftingiem rzęs.

Laminacja rzęs

Zwolennicy liftowania rzęs uważają, że jest to alternatywa dla metod polegających na doklejaniu do rzęs naturalnych sztucznych włosków. Mniej je obciąża, jest więc zdrowsza, zapewnia bardzo naturalny efekt, a spojrzenie jest zalotne i kuszące. Laminację rzęs wykonuje się w salonie kosmetycznym jako element kompleksowego zabiegu podkręcającego i wydłużającego włoski. Ma coraz szersze grono fanów, ponieważ upiększa rzęsy, wzmacnia je i uzdrawia za sprawą keratyny. Keratyna służy do intensywnej regeneracji. Nałożenie jej na włoski sprawia, że są one chronione przed wysuszaniem, łamaniem, promieniowaniem UV, negatywnym oddziaływaniem kosmetyków. Keratyna dodaje rzęsom objętości i utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia.

002-graduate-student-avatar

Studenci -10%

001-old-couple

Emeryci -10%

Nazwa usługi

Cena w PLN

Henna pudrowa HD brwi

110

Henna brwi

40

Henna rzęs

40

Henna brwi z regulacją

65

Henna brwi z regulacją woskiem

70

Henna brwi i rzęs oraz regulacja

85

Henna brwi i rzęs oraz regulacja woskiem

90

Regulacja brwi

30

Regulacja brwi woskiem

35

Przedłużanie rzęs

• przedłużanie rzęs 1:1

210

• przedłużanie rzęs volume 4D-5D

230

Uzupełnianie rzęs

110

Ściąganie rzęs

80

Lifting, botox, laminacja rzęs

160

Laminacja brwi

160

odwiedź nasz salon w dniu swoich urodzin i zgarnij rabat 10% na wybrane przez siebie usługi, które oferujemy.
Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia

pierwsza wizyta w Salonie Be Beauty New Look objęta jest zawsze rabatem 10%. Przyjdź i wypróbuj – serdecznie zapraszamy!

002 graduate student avatar 300x300zniżka dla studentów 15% na strzyżenie, 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

zniżka dla emerytów 15% na strzyżenie, 10% na pozostałe usługi fryzjerskie i kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

rabat płatność gotówkąprzy płatności gotówką w salonie rabat 5%

* zniżki nie obejmują przedłużania i zagęszczania włosów

* ceny podane w PLN

Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Scroll to Top

Nowa lokalizacja!

Kupiec Poznański - Parter

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań