Jak odpowiednio pielęgnować włosy, aby cieszyły się zdrowym wyglądem?

Kobieta z pięknymi, zdrowymi włosami

Farbowanie, częste suszenie suszarką, wysokie temperatury latem, słońce, słona woda w morzu, niskie temperatury zimą i noszenie czapki – to wszystko sprawia, że nasze włosy się osłabiają, a ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Na kondycję włosów wpływają również koloryzacje, trwałe ondulacje, a także nieodpowiednio dobrane kosmetyki do układania włosów, które powodują, że kosmyki tracą połysk, łamią się i przesuszają. Co zrobić w takiej sytuacji?

Zniszczone włosy potrzebują solidnego nawilżenia i odżywienia – jednym słowem właściwie przeprowadzonej regeneracji. Dobrym rozwiązaniem może okazać się zastosowanie kosmetyków do pielęgnacji marki premium MOROCCANOIL, które dają innowacyjny efekt wypielęgnowanych włosów bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Produkty MOROCCANOIL z olejem arganowym wywołały rewolucję w branży fryzjerskiej i szybko stały się sensacją wśród gwiazd świata mody, filmu i telewizji oraz wielu kobiety na całym świecie. Te luksusowe kosmetyki powstają w 100% z naturalnych składników i są swego rodzaju perełką w naszym salonie. A pielęgnację włosów przy ich użyciu można swobodnie kontynuować samodzielnie w domu.

Aby włosy były zdrowe i pięknie wyglądały, pierwsze zabiegi odżywczo-regenerujące warto przeprowadzić w salonie pod okiem doświadczonej kadry. Specjaliści przeprowadzą dokładną analizę struktury Twoich włosów, a następnie dobiorą odpowiednie środki do ich pielęgnacji. Po zabiegu zaś doradzą, w jaki sposób kontynuować proces ich regeneracji, aby uzyskać oczekiwany efekt kuracji. Dzięki temu Twoje włosy będą lśniły jak u gwiazd, a Ty spokojna o ich zdrowie będziesz mogła kontynuować pielęgnację w domowym zaciszu.

Zabiegi przy zastosowaniu kosmetyków marki MOROCCANOIL powodują, że włosy stają się są nawilżone, mocno odżywione i wzmocnione, a co za tym idzie ładnie się układają, łatwiej rozczesują i nie wypadają. Pamiętaj tylko o tym, że najlepszym sposobem na utrzymanie takiego efektu jest regularnie przeprowadzanie takich zabiegów.

logo bibiuti
Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Scroll to Top

Nowa lokalizacja!

Kupiec Poznański - Parter

Plac Wiosny Ludów 2, Poznań